top of page

Welcome to School!

Головне завдання педагога - це створення атмосфери взаєморозуміння, взаємовиручки, поваги і любові, що є основою комфорту, затишку, спокою, самореалізації особистості кожної дитини.

Група продовженого дня є однією із форм виховання дітей і допомагає

організувати найсприятливіші умови для їхнього відпочинку, навчання і виховання, поєднання навчально-виховної роботи на уроках і в позаурочний час.

Ваші діти

З дітьми частіше треба говорити
Про все на світі, про добро і зло…
Вони повинні просто вчитись жити,
І щоб життя в них радістю цвіло.
Постійно з ними спілкуватись треба,
Тлумачити їм істини прості,
Щоб світ пізнати в них була потреба,
Щоб знали, що робити у житті.
Дітей потрібно усьому навчати:
Культурі, що до нас з віків прийшла,
Про людяність і чесність розказати —
Це щоб душа в них світлою була.
Батькам із дітьми треба поруч бути,
Підтримати в хвилини нелегкі,
Поцілувати й міцно пригорнути,
І захистити їх у дні важкі.
З дітьми постійно треба розмовляти,
Щоб розуміли мову і слова.
І біль чужий уміли відчувати,
Й душа була чутлива і жива…
Дітей навчити треба говорити,
Щоб слово правди в дивосвіт несли.
Їх щохвилини треба вчити жити,
Щоб в світі цім хорошими були.
Ви ж будете із ними доживати,
Тож дайте їм свою любов й тепло.
Щоб вас вони уміли пригортати
Й усім вам затишно і радісно було.

Автор: Надія Красоткіна
Новини

Методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу у ЗЗСО під час карантину

Посилання: https://osvita.cv.ua/metodychni-rekomendatsiyi-shhodo-organizatsiyi-osvitnogo-protsesu-u-zzso-pid-chas-karantynu/

“Домашка”на 11 каналі

Посилання:https://11tv.dp.ua/videos/domashkana-11-kanali

Стаття "СТРУКТУРУ ТА ФОРМИ НАВЧАННЯ НА ЧАС КАРАНТИНУ ВИЗНАЧАЮТЬ ШКОЛИ – РОЗ’ЯСНЕННЯ МОН"

Структуру навчального року та форми організації навчання, зокрема і під час карантину, визначає педагогічна рада закладу освіти. Відповідне роз’яснення опубліковано на сайті МОН. 

«У ситуації, в якій сьогодні опинилася Україна і весь світ, ми бачимо, наскільки важлива автономія шкіл та вчителів, що прописана у новому Законі "Про повну загальну середню освіту”. Дистанційне навчання у школах відбувається по-різному. І тому саме школи повинні визначати, як вони завершать цей навчальний рік, що потрібно підтягнути та вдосконалити, на чому акцентувати увагу. Ми даємо таку можливість, адже вони краще знають свої особливості, учнів та вчителів. І стандартизований підхід до всіх тут не спрацює», – зазначила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій. 

Вона нагадала, що навіть не в умовах карантину відповідно до законодавства навчальний рік у школах України має розпочинатися 1 вересня і завершуватися не пізніше 1 липня.

загальна середня освіта

Надрукувати

 

Під час визначення структури і форм навчання педрада має орієнтуватись на освітню програму, навчальний план, вікові особливості учнів, їхній фізичний, психічний та інтелектуальний розвиток, особливості регіону тощо. Орієнтиром мають бути державні стандарти загальної середньої освіти. 

Так, під час карантину навчальний матеріал може бути освоєно за допомогою дистанційного навчання. Після карантину – через ущільнення матеріалу з організацією повторення окремих тем.

Також, незважаючи на карантин, учні мають бути переведені до наступного класу та отримати свідоцтва досягнень, а випускники – документи про освіту.

Нагадаємо, 6 квітня для учнів 5-11 класів з усієї країни стартує проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» – уроки з 11 предметів, які за чітким розкладом транслюватимуть українські телеканали та YouTube-канал Міністерства освіти і науки.

bottom of page